Parkovanie pri letisku v Prahe

Logo GO parking

Idete na letisko vlastným autom? Vyberte si GO parking, zaparkujte auto na parkovisku blízko letiska a nechajte sa zaviesť priamo k odletovej hale. Ušetríte nielen čas.

Rezervujte online za ceny od 13 € alebo požiadajte cestovného agenta o zľavnené parkovanie k letenke či k ubytovaniu na tel. čísle +421 220 502 019 alebo na emailovej adrese info@orbix.sk.

 
 
 

Cenník parkovania Go parking v Prahe s letenkou alebo ubytovaním:

Počet dní
Cena∗
1 deň
13 €
2 dni
20 €
3 – 7 dní
22 €
8 dní
24 €
9 dní
28 €
10 dní
31 €

Cenník parkovania GO parking v Prahe bez letenky alebo ubytovania:

Počet dní
Cena∗
1 deň
13 €
2 dni
21 €
3 dni
28 €
4 – 8 dní
30 €
9 dní
37 €
10 dní
39 €

∗Ceny sa môžu zmeniť v závislosti na aktuálnom menovom kurze.

Ako všetko funguje?

 1. Rezervácia
  Rezervujte si sami vo vyššie uvedenom formulári alebo kliknutím na logo GO parking.
  Prípadne kontaktujte našich predajcov na čísle +421 220 502 019 alebo na emailovej adrese info@orbix.sk.
 2. Platba
  Ak si rezerváciu vytvoríte sami, je možné zaplatiť parkovací šek kartou, prevodom alebo na dobierku. Parkovací šek sa automaticky vygeneruje a pošle na Váš email po obdržaní platby.
  Ak pre Vás zaisťoval rezerváciu náš cestovný konzultant, prebieha platba prevodom, parkovací šek obdržíte na email obratom.
 3. Príchod na parkovisko
  Na zjazde z rýchlostnej komunikácie R7 k letisku (Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen) odbočíte na ceste od Prahy vpravo, na ceste od Slaného vľavo. Priamo na zjazde sú umiestnené navigačné značky GO parking a po odbočení už uvidíte areál parkoviska GO parking (cca 400m od križovatky). GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E Pri vjazde na parkovisko priložte parkovací šek priamo k parkovaciemu stojanu a otvorí sa Vám závora. Parkovací šek nenechávajte v aute, majte ho pri sebe. Po prílete sa týmto preukážete vodičovi minibusu GO parking, ktorý Vás privezie späť na parkovisko k Vášmu autu.
 4. Odchod z parkoviska na letisko
  Ihneď po príchode Vás minibus GO parking behom niekoľkých minút (zvyčajne 3 – 5 min., najdlhšie do 15 min.) odvezie k odletovej hale Letiska Václava Havla Praha, Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen. Jazda minibusom je rovnako rýchla, ako keby ste zaparkovali priamo na letisku a išli pešo k novým terminálom.
 5. Po návrate späť
  Parkovací šek nenechávajte v aute, majte ho pri sebe. Po prílete sa týmto preukážete vodičovi minibusu GO parking, ktorý Vás privezie späť na parkovisko k Vášmu autu. Keď už budete mať celú svoju batožinu, stačí zavolať na telefonne číslo +420 722 730 730 a minibus pre Vás príde k terminálom.
 6. Odchod z parkoviska
  Pri výjazde priložte parkovací šek a závora sa otvorí. Parkovací šek je dokladom, že už máte parkovanie zaplatené. Dobre ho uschovajte.

 

Pre zákazníkov GO parking - umytie a čistenie áut za zvýhodnené ceny: 

 • Najmodernejšia a najrýchlejšia autoumyváreň v Prahe už od 3 €.
 • Šetrné ručné čistenie interiéru už od 11 €.
Ceny sa môžu zmeniť v závislosti na aktuálnom menovom kurze.

 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 220 502 019 alebo na emailovej adrese info@orbix.sk.