Online riešenie

Domů / Online rešenie

Spoločnosť ORBIX ponúka svojim zákazníkom dva typy bezplatných riešení online predaja leteniek.

 

Výber pre stredné a menšie podniky


Riešenie ORBIX Letenky je vhodné pre stredne veľké a menšie podniky, ktoré môžu mať s leteckými spoločnosťami dohodnuté zvýhodnené firemné tarify, ale nesústreďujú sa na uplatňovanie cestovnej politiky pre svojich zamestnancov. Cestujúci si jednoducho rezervuje letenku sám a osoba zodpovedná za agendu služobných ciest zašle spoločnosti ORBIX objednávku, na základe ktorej sa letenka vystaví.

Registráciu do systému môžete jednoducho vykonať tu. Ak chcete používať mobilné zariadenie, jednoducho si stiahnite aplikáciu ORBIX Letenky do mobilného telefónu. Ak chcete používateľa spojiť so spoločnosťou, kontaktujte nás na adrese app@orbix.cz.

Orbix_letenky 

 

Sofistikovaná voľba pre rozsiahlu agendu predaja leteniek


Druhé riešenie - systém Trip Gate - je robustnejší nástroj, ktorý pracuje s úrovňami zamestnancov, nákladovými strediskami, schvaľovacími procesmi, možnosťami rôznych obmedzení buď na zamestnanca, projekt, nákladové stredisko,...

Nespornou výhodou je možnosť sledovať, či si zamestnanec vybral najvýhodnejšiu letenku, ktorá bola k dispozícii v čase rezervácie. Systém má samozrejme možnosť podávania reportingu. Vzhľadom na zložitosť implementácie na oboch stranách požadujeme minimálny očakávaný ročný obrat 40 tis. EUR. Vyhradzujeme si právo účtovať mesačný udržiavací poplatok vo výške 40 EUR, ak klient nepoužije aplikáciu Trip Gate počas deväťdesiatich po sebe nasledujúcich dní, s výnimkou udalostí alebo okolností, ktoré klient nemôže ovplyvniť (napr. pandémia). Ak máte záujem o toto riešenie, kontaktujte naše obchodné oddelenie.

youtube-ikona Pozrite si prezentačné video Trip Gate tu⟩⟩

unnamed-1unnamed-2

 


Porovnanie funkcií ponúkaných produktov

 Prehľad online riešení