Parkování ve Vídni

Domů / portfolio / Parkovanie na letisku / Parkovanie vo Viedni

Logo airport VIE

Cestujúcim odlietajúcim z Viedne ponúkame možnosť zakúpenia parkovacích kariet. K dispozícii máme parkovanie na štyri, osem, a pätnásť dní s možnosťou výberu parkovacieho domu alebo otvoreného parkoviska.

Prečo parkovacie karty od Orbixu?

Sme jednou z mála cestovných agentúr, ktorá tieto parkovacie karty ponúka. Aj cena je vďaka zmluvnému dojednaniu výhodnejšia, než keby ste na parkovisko prišli nevybaveni parkovacou kartou. Spočítajte si, koľko Vás bude stáť parkovanie na letisku a porovnajte s cenou kartičky.

Ako všetko funguje?

 1. Nákup parkovacej karty
  Kontaktujte Orbix na čísle +421 220 502 019 alebo na emailovej adrese info@orbix.sk. Vyberte, či máte záujem o parkovací dom alebo o otvorené parkovisko.
 2. Plán letiska Viedeň
  Vienna Airport Map
 3. Platba
  Klienti majú možnosť platiť prevodom, platobnou kartou alebo v hotovosti.
 4. Príchod na parkovisko
  Vezmite si lístok z parkovacieho stojanu a zaparkujte vozidlo.
 5. Než opustíte parkovisko
  Parkovacia karta GZE NESLÚŽI na otvorenie závory pri výjazde! Na výjazd slúži parkovací lístok, ktorý Vám bol vydaný pri vjazde na parkovisko. Je potrebné nájsť pokladňu alebo pokladničnú prepážku a vložit parkovací lístok do automatu. Zobrazí sa čiastka, ktorú máte zaplatiť. Potom vsuňte kartu GZE, čiastka sa náležitým spôsobom zníži. Vyberte parkovací lístok, ktorý bol prekódovaný pre výjazd a v príslušnej dobe (spravidla 20 min, v prípade vzdialenejších parkovacích miest o niečo dlhšie) Vám umožní otvoriť závoru pri výjazde.

Ceník ponúkaných parkovacích kariet:*

Doba státia
Parkovisko C
Garáž 3 a 4
1 – 4 dni
59,40 € (max 102 hodín)
83,20 € (max 96 hodín)
1 – 8 dní
77,00 € (max 216 hodín)
101,00 € (max 220 hodín)
1 – 15 dní
112,30 € (max 384 hodín)

*platný od 13.10.2016

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.