Domů / portfolio / Cestovné lístky / Autobusové a vlakové cestovné lístky RegioJet

Autobusové a vlakové cestovné lístky REGIOJET

    

Spoločnosť RegioJet zaisťuje vlakovú a autobusovú prepravu na Slovensku a v Českej republike a medzinárodnú autobusovú prepravu po Európe. Zákazníci môžu cestovať žltými autobusmi a vlakmi za výhodné ceny a na palube si užívať nadštandardný servis zadarmo. Bezplatný servis zahŕňa: vybrané nápoje, dennú tlač a časopisy, Wifi pripojenie a zábavný portál s možnosťou sledovania filmov, počúvania hudby, čítania e-kníh alebo hrania hier. RegioJet dokazuje, že cestovanie môže byť zábavou.

Autobusy RegioJet

RegioJet je značka, pod ktorou prevádzkujeme vnútroštátnu a medzinárodnú autobusovú dopravu. Na slovenské cesty vyrazili autobusy RegioJet prvýkrát v roku 2005. Dnes spájajú Bratislavu s Nitrou, Banskou Bystricou a Zvolenom. Dôležitou žltou linkou je aj spojenie Bratislavy s Viedňou a letiskom Schwechat.Ponúkame výhodné spojenie do viacerých miest v Českej republike, na Slovensku a aj v Európe. Naše autobusy patria k najmodernejším na trhu a ponúkajú neobyčajne komfortnú jazdu. Žlté linky zmenili pohľad Slovákov na cestovanie autobusom.

Vlaky RegioJet

Podobne ako žlté autobusy na cestách, spustili aj žlté vlaky RegioJet revolúciu na slovenských a českých koľajach. Vlaky RegioJet zaisťujú pravidelnú železničnú dávku rýchlosti, kvality, čistoty a výnimočný proklientský servis.

 

Rezervácia autobusových a vlakových cestovných lístkov REGIOJET tu