O spoločnosti

Domů / O nás / O spoločnosti

Spoločnosť ORBIX sa špecializuje na travel management pre korporátnu klientelu. Náš odborný tím vytvoril portfólio služieb, ktoré ponúka mnoho variantov na zostavenie nielen pracovnej, ale aj súkromnej cesty priamo na mieru podľa prianí zákazníka. Okrem cestovného servisu dokážu naši skúsení pracovníci poskytnúť odborné konzultácie, navrhnúť optimalizáciu nákladov a vytvoriť cestovné analýzy.

Zároveň so sesterskou spoločnosťou STUDENT AGENCY zaujímame popredné miesto v predaji leteniek na slovenskom aj českom trhu. Tento fakt nám zaručuje silnú pozíciu na trhu a možnosť vyjednať najlepšie ceny pre našich klientov či už z menších firiem, alebo štátnych podnikov, inštitúcií aj nadnárodných firiem. Pri organizácii pracovných ciest Vám dokážeme ušetriť významné finančné prostriedky. Našim spoločným mottom je, že nemusíme byť prví, ale najlepší v kvalite poskytovaných služieb.

Orbix bol založený v roku 2002 ako sesterská spoločnosť STUDENT AGENCY, jednej z najúspešnejších firiem na českom aj slovenskom trhu. Prvú pobočku v Prahe sme v roku 2003 rozšírili o brnenskú kanceláriu a zastúpenie na Terminále č. 1 na pražskom letisku. V roku 2007 nasledovalo otvorenie ďalšej pobočky v Ostrave. V roku 2009 sme expandovali na Slovensko so sídlom v Bratislave.