Individuálne programy

Domů / O letenkách / Věrnostní programy / Individuálne programy

Individuálne bonusové programy leteckých spoločností sú určené pre cestujúcich, ktorí často využívajú leteckú dopravu pre svoje služobné aj súkromné cesty.

Podstatou všetkých týchto programov je zbieranie míľ za uskutočnené lety (prípadne nákup ďalších služieb od partnerských spoločností – hotely, autopožičovne), ktoré je možné následne vymeniť za rôzne formy odmien, najčastejšie sa jedná o bonusové letenky, upgrade do vyššej triedy apod.

Po registrácii do programu a preletení prvej letenky obdrží cestujúci bonusovú kartu na svoje meno. Bonusové karty sú rozdelené do niekoľkých úrovní. Vyššie úrovne kariet, nazývané ako „Zlaté“, „Platinové“, „Senátorské“ atď., prinášajú cestujúcemu početné výhody. Napríklad prioritné odbavenie na letisku, fast track (rýchly prechod letiskom), vyššiu povolenú hmotnosť odbavovanej batožiny, vstup do letiskových salónikov.

Spoluprácou so spoločnosťou ORBIX neprídete o žiadnu z výhod ponúkaných leteckými spoločnosťami. Letenky zakúpené u nás označíme Vašim zákazníckym číslom, čím je zaistené načítanie k bonusovému účtu.

Každý cestujúci sa môže prihlásiť do ľubovoľného bonusového programu buď konkrétnej leteckej spoločnosti alebo leteckej aliancie (napr. Star Aliance, SkyTeam, One World atď.) a využívať výhody, ktoré ponúkajú.

Najčastejšie využívané individuálne bonusové programy na Slovensku

OK Plus
Miles & More
Flying Blue
One World

Máte bonusovú kartu u niektorej leteckej spoločnosti? Nezabudnite nám to pri nákupe letenky oznámiť.