Limousine service pre cestujúcich business triedou s Hainan airlines

  

HAINAN AIRLINES ponúka cestujúcim business class bezplatnú transferovú službu vozidlom s osobným šoférom. Táto služba je k dispozícii v Prahe (Praha 1- Praha 22) a v 10 destináciách v Číne: Peking (PEK), Šanghaj (SHA), Wenzhou (WNZ), Chengdu (CTU), Changsha (CSX), Guangzhou (CAN), Shenzhen (SZX), Chongqing (CKG), Hangzhou (HGH), Xi´an (SIA).


Podmienky:

- iba pre cestujúcich Business Class s leteckou spoločnosťou Hainan Airlines (nie je možné použiť v prípade medzinárodných letov operovaných iným dopravcom)
- aplikovateľné pre knihovacie trídy (RBD): C/D/I
- aplikovateľné pre cestujúcich na priamych letoch HU7938/HU7937 a nadväzujúcich letoch do/z vyššie vymenovaných bodov v Číne (v prípaděe viacerých letov v rámci Číny je službu možné objednať iba na jednom letisku príletu v Číne a na jednom letisku odletu v Číne)

 

Jak rezervovať:

Službu je možné vyžiadať najskôr 30 dní a najneskôr 24 hodín pred plánovaným odletom.
Ak je let zrušený či oneskorený, cestujúci je povinný oznámiť túto skutočnosť svojmu rezervačnému agentovi.
Po pristátí budú cestujúci očakávaní v príletovej hale po východe z colnej zóny zástupcom zmluvnej prepravnej spoločnosti s uvítacou cedulou HAINAN AIRLINES s menom cestujúceho a logom zmluvnej prepravnej spoločnosti zaišťujúcej Limousine service.
 

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

K letenke Vám radi zaistíme ďalšie služby, napr. parkovanie na letisku, ubytovanie, poistenie, prenájom áut a mnoho ďalších.

    

KOMPLETNÁ PONUKA SLUŽIEB