Incentívna turistika

Domů / portfolio / Incentívne pobyty

Spektrum našich služieb zahŕňa tiež zaistenie akcií na mieru pre skupiny aj individuálnych cestujúcich. Našimi zákazníkmi sú firmy, záujmové združenia aj školy. Incentívne cesty sú výborným nástrojom pre budovanie dobrých vzťahov navonok aj vovnútri spoločnosti alebo kolektívu. Ich účelom je oceniť svojich zamestnancov, dôležitých obchodných partnerov alebo dodávateľov, či prežiť nezabudnuteľné dni s priateľmi. Management spoločnosti môže významným spôsobom motivovať svojich zamestnancov, partnerov, ohodnotiť ich výkon alebo zlepšiť týmovú spoluprácu. Navyše sú tieto typy ciest daňovo uznateľným výdajom.

Čo všetko môžete od nás očakávať?

Odbornú konzultáciu Vašej plánovanej akcie, návrh variánt a možností z našej strany. Naším cieľom je nájsť optimálne riešenie presne pre Vás na mieru a podľa Vášho rozpočtu.
Komplexnú ponuku služieb zahrňajúcu leteckú dopravu, transfery, ubytovanie, prenájmy konferenčných miestností, zaistenie nadväzujúcich služieb ako výlety, teambuildingové aktivity, vstupenky na kultúrne či športové akcie, spoločenské akcie (bankety, rauty, slavnostné večere, ai.), plavby, služby sprievodcov, poistenie, vízový servis a ďalšie. Výsledkom sú netradičné zájazdy, zážitkové alebo športové programy podľa Vašich predstáv.

Kam sa s nami môžete vydať?

Akcie zaišťujeme nielen v zahraničí, ale tiež na území Slovenska a Českej republiky. Vďaka naším skúsenostiam a širokej sieti partnerov a dodávateľov po celom svete Vám zaistíme prakticky čokoľvek a kdekoľvek, či už sa jedná o pobyt pri mori s all inclusive servisom, horský trek, rafting, konferencie, zájazdy kombinované s odborným programom, okruhy autami po USA, gurmánske výlety, plavby na katamaranoch. Vo vybraných krajinách spolupracujeme tiež s miestnymi slovensky alebo česky hovoriacimi sprievodcami.

Sme pripravení splniť akékoľvek Vaše prianie. Tešíme sa na Vaše podnety na telefónnom čísle +421 220 502 019 alebo na emaile info@orbix.sk.