Orbix

Emirates


Spoznajte kvalitné služby Emirates

Wi-fi v oblakoch a atraktívne ceny leteniek


Spoznajte komfort, ktorý si zaslúžite za ceny, ktoré vás potešia! Orbix vám prináša ponuku so spoločnosťou Emirates, ktorá je známa svojimi kvalitními službami, navyše za veľmi priaznivé ceny.


V čom je let s Emirates taký výnimočný?
Z Dubaja vás čaká let v Boeingu 777–300 ER alebo v novom obrom Airbuse A380–800 s väčším priestorom, súkromnou TV obrazovkou a kvalitným systémom zábavy, lahodným jedlom a pitím a predovšetkým s vysoko profesionálnym a príjemným personálom.


AKCIOVÉ LETENKY S EMIRATES:

Budapešť – Dubaj tam aj späť od 430,00 Eur
Budapešť – Bombaj tam aj späť od 503,00 Eur
Budapešť – Kuala Lumpur tam aj späť od 509,00 Eur
Budapešť – Bangkok tam aj späť od 518,00 Eur
Budapešť – Male tam aj späť od 637,00 Eur
Budapešť – Singapur tam aj späť od 691,00 Eur
Viedeň – Denpasar Bali tam aj späť od 767,00 Eur


Navyše Emirates vám teraz ponúka bezplatný transfer autobusom nielen medzi letiskom v Dubaji a Abu Dhabí, ale pre slovenských cestujúcich je určite atraktívne aj bezplatné spojenie medzi Bratislavou a viedenským letiskom ku každej zakúpenej letenke.


Na väčšine Emirates letov na palubách lietadiel A380 máte teraz prístup na bezplatné WI-FI pripojenie do 10MB dát, čo je dosť na to, aby ste počas letu vedeli vybaviť vaše emaily a vybaviť tak nevyhnutné záležitosti aj počas vášho letu.


Emirates momentálne ponúka Wi-fi pripojenie na palubách 86 lietadiel. Toto Wi-fi pripojenie je k dispozícii na všetkých lietadlách typu Airbus A380 a takisto na vybraných lietadlách typu Boeing 777. Emirates tieto nadštandardné služby ponúka už 3 roky a tak doteraz viac než 600 000 cestujúcich mohlo využiť Wi-fi pripojenie aj počas letu. Ako líder na trhu v zavádzaní týchto technológií, zaviedli ako prví zabudované telefóny a palubné faxy ešte v roku 1995. Dnes, v dobe, kedy sa stávajú informačné technológie súčasťou nášho životného štýlu, môžu cestujúci vďaka Wi-fi pripojeniu posielať emaily, textové správy cez svoj osobný zábavný systém, ktorý je na palubách k dispozícii.


Emirates operuje až 14 letov týždenne medzi Viedňou a Dubajom na palube lietadla Boeing 777–300ER. Cestujúci môžu využiť pohodlné spojenie ďalej za Dubaj, a to na ďaleký Východ, do Austrálie, Západnej Ázie či na Blízky Východ. Z Dubaja je možné tiež do vybraných destinácií vyskúšať služby špičkového lietadla A380.


Ak cestujete v Prvej alebo v Business triede máte navyše k dispozícii vstup do letiskových salónikov, kde je pre cestujúcich pripravený veľký výber chutných jedál z celého sveta, vrátane tých najkvalitnejších alko aj nealko nápojov. Takisto tu nájdete plne vybavené business centrum s Wi-Fi pripojením, TV, relax zónami na čítanie a sprchami.