O SPOLOČNOSTI

Orbix je prvou, výhradne českou cestovnou agentúrou, ktorá sa špecializuje na travel management pre korporátnu klientelu. Poznáme potreby našich zákazníkov a vytvorili sme im na mieru portfólio služieb z oblasti organizácie pracovných, ale i súkromných ciest. Okrem perfektného cestovného servisu sa sústredíme na konzultácie, optimalizáciu nákladov a cestovné analýzy.

Spoločne so sesterskou spoločnosťou STUDENT AGENCY zaujímame prvé miesto v predaji leteniek na českom trhu, tento fakt nám zaručuje silnú pozíciu na trhu a možnosť vyjednávať najlepšie ceny pre našich klientov. Našim klientom z radov malých firiem, štátnych podnikov, inštitúcií i nadnárodných firiem dokážeme pri organizácii pracovných ciest ušetriť významné finančné prostriedky.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Orbix bol založený v roku 2002 ako sesterská spoločnosť jednej z najúspešnejších českých firiem STUDENT AGENCY. Naším spoločným mottom je, že nemusíme byť prví, ale najlepší v kvalite poskytovaných služieb.

Prvú pobočku v Prahe sme v roku 2003 rozšírili o brnenskú kanceláriu a zastúpenie na terminále 1 pražského letiska Ruzyň. V roku 2006 nasledovalo otvorenie ďalšej pobočky na terminále 2, v roku 2007 otvorenie pobočky v Ostrave a posledným prírastkom je pobočka Orbixu na Slovensku v Bratislave.

SLOVO RIADITEĽA

Vážení obchodní priatelia,

letecká doprava sa pre mnohých z nás stala úplne bežnou záležitosťou, lietame na obchodné schôdzky, jednáme s partnermi a uzatvárame obchody. S počtom našich ciest rastú i očakávania o rozsahu a kvalite poskytovaných služieb, dávno už nám nestačí nechať si zaistiť letenky či ubytovanie.

V Orbixe sme si za svoj cieľ vytýčili napĺňať i tie najnáročnejšie požiadavky a vytvorili kompletné portfólio cestovných služieb. Veríme však, že i najvyššiu kvalitu je možné poskytovať za rozumné ceny tak, aby sa komfortné cestovanie stalo samozrejmosťou pre ešte viac firiem.

Prajem vám mnoho úspechov a dúfam, že k nim budeme môcť svojimi službami prispieť.

Ing. Radim Jančura

SME ČLENMI:

IATA

OCENĚNÍ ORBIXU:

Diploma to Orbix for the 3rd place in SkyTeam booking contest in the category Best Jumper of High Yield tickets in period June-August 2005 České aerolinie udělují cenu Sirius 2006 – pro nejlepší obchodní partnery společnosti Orbix s. r. o. za SKOKAN ROKU IATA CK v kategorii s objemem prodejů nad 100 mil. Kč za nárůst 0 27,1%