Netradičná dovolenka, ktorú vám budú ostatní závidieť!

Úplne novým a moderným trendom pre klientov v Českej a Slovenskej republike sú luxusné plavby loďou v Stredomorí.

Dovolenka na lodi Vám ponúka odpočinok, romantiku, zážitky z cudzích krajín, únik od stresu, výbornú lodnú kuchyňu, zábavu, príležitosti k športovaniu a starostlivosť o Vaše telo, prehliadku prístavov, zážitok z atmosféry na lodi. V priebehu plavby máte príležitosť využiť fakultatívne poznávacie výlety v exotických prístavoch, alebo si len tak užívať zábavu na palube lodi.Vyberáme z ponúk:


Lodná spoločnosť: Costa Crociere S.p.A.
Usporiadateľ: Costa Crociere S.p.A. Loď: Costa Marina

Letenky do krajiny odchodu Vám radi zaistíme na požiadanie.COSTA MARINA ****

Interiér je presvetlený, dominantou je veľkolepé trojposchodové presklené átrium s vodopádom tečúcim po sklenených stenách. Crystal Restaurant má veľké okná s panoramatickým výhľadom na more, v nočnom klube s preskleným stropom možno tancovať celú noc pod hviezdnym nebom. Môžete si zacvičiť v presvetlenom a vzdušnom fitnes centre alebo relaxovať na otvorenej palube, kde sú k dispozícii ležadlá, bazén a vírivky, či si dať niečo osviežujúce v Yacht Club bufete. Večer možno navštíviť jeden z niekoľkých barov a salónikov, zatancovať si v tanečnej sále alebo sa pobaviť v divadle.

Vybavenie lode:
2 reštaurácie, 4 bary, 2 bazény, 3 vírivky, vonkajšia bežecká dráha, fitness centrum s telocvičňou, kúpeľné procedúry vrátane sauny a salónu krásy, divadlo s kapacitou 360 miest, kasíno a diskotéka, internetová kaviareň, knižnica, herňa, nákupné centrum, detský Squok Club.
Ubytovanie:
388 kajút, z toho 8 apartmánov s balkónom. Všetky kajuty majú klimatizáciu, satelitný TV, minibar, bezpečnostný trezor, telefón, kúpeľňu s WC a sušičom vlasov. K dispozícii je 24 hodín denne izbový servis. Apartmány majú navyše vaňu, župan, papuče a kúpeľový balík, výber z rôznych typov vankúšov a denný jedálny lístok v kajute.


Trasa plavby:

Deň Prístav príchod odchod
1.deň Monte Carlo (Monako) 19:00
2.deň Livorno (Taliansko) 08:30 19:00
3.deň Olbia (Sardínia) 08:00 17:00
4.deň Capri (Taliansko) 08:00 13:00
5.deň Tunis (Tunisko) 08:00 14:00
6.deň Port Mahon (Menorca) 13:00 19:00
7.deň Barcelona (Španielsko) 08:00 16:00
8.deň Monte Carlo (Monako) 10:00

CENA ZA OSOBU VO 2-lôžkovej kajute

Cenová kategória Cena
2 lôžka vnútorné (kategória I1) 13 140 Kč
2 lôžka vnútorné (kategória I2) 13 140 Kč
2 lôžka vnútorné (kategória I3) 13 140 Kč
2 lôžka vnútorné (kategória I4) 13 140 Kč
2 lôžka vonkajšie s oknom (kategória E1) 15 740 Kč
2 lôžka vonkajšie s oknom (kategória E2) 15 740 Kč
2 lôžka vonkajšie s oknom (kategória E3) 15 740 Kč
2 lôžka vonkajšie s oknom (kategória E4) 15 740 Kč

Ubytovanie:

Vybavenie vnútorných a vonkajších kajút: 2 pevné lôžka, prístelky sú riešené formou rozkladacích sofa alebo horných sklápacích lôžok, regulovateľná klimatizácia, satelitný TV a rádio, minibar, šatníková skriňa, kozmetický stolík, telefón s možnosťou medzinárodných hovorov, sušič vlasov, bezpečnostný trezor, kúpeľňa so sprchou a WC. Apartmáne majú naviac hydromasážnu vaňu a špeciálny servis. Rozmery kajút a apartmánov podľa typu lode: kajuta 14–23 „m2“, apartmány 29–51 „m2“. U všetkých typov je zabezpečený 24 hodinový izbový servis:.

Stravovanie:
Jedlo je podávané 5× denne, hlavné jedlá sa skladajú z 5 chodov. Ponuka je z talianskej a medzinárodnej kuchyne, ktorá je denne obmieňaná. Možnosť diéty (nutné nahlásiť pri rezervácii plavby) a vegetariánskej stravy. Raňajky, obedy a večere sa podávajú servírované v hlavnej reštaurácii. Raňajky možno na želanie podávať do kajuty. Počas celého dňa, okrem času večere, je na horných palubách široká ponuka jedál formou švédskych stolov. Podávajú sa tu raňajky, dopoludňajšie i popoludňajšie desiaty a obedy. Večerné stolovanie začína podľa priania o 19.00 alebo o 21.00 hv hlavnej reštaurácii. Pre gala večery pripravované slávnostné menu. Najlepší z polnočných bufetov je Magnificat, podávaný na horných palubách.


V cene zájazdu je zahrnuté:

* Plavba na lodi v kajute alebo apartmáne vybranej kategórie
* Služby osobného kajutového stewarda
* Plná penzia 5× denne
* Uvítacia koktailová recepcia s kapitánom lode, gala večera so špeciálnym menu
* Služby osobného čašníka a jeho pomocníkov počas servírovania večere
* Voda, čaj, káva, zmrzlina a ľad z automatov v samoobslužných reštauráciách na horných palubách v dobe jedál okrem večere
* Voľné využitie priestorov a vybavenia lode k športu a odpočinku cez deň – bazény s ležadlami a plážovými osuškami, vírivky, sauna, joggingová dráha, fitness centrum, multifunkčné športové ihrisko, stolný tenis, bary a salóniky, knižnica
* Ponuka denného programu – hry, kvízy, turnaje, karaoke, bingo, aerobik, tanečné kurzy
* Večerná zábava, hudba a show na lodi – varietné programy, piano bary, nočné kluby, tanečné sály, diskotéka
* Zábava pre deti a dospievajúcu mládež od 3 do 17 rokov podľa vekových kategórií pod dohľadom kvalifikovaného personálu počas dňa aj večera, možnosť využitia detského Squok klubu a detského bazéna (na niektorých lodiach), detské menu v reštaurácii
* Noviny s denným programom vo Vami vybranom komunikačnom jazyku (AJ, NJ, IJ, FJ, ŠJ, PJ), doručované každý večer do kajuty. Noviny s ponukou programu pre deti sú k dispozícii vo Squok klubu.
* Porter služby pri nalodení a vylodení
* Prístavné poplatky


Cena neobsahuje:

* Dopravu do / z prístavu a transfery z / na letisko
* Fakultatívne výlety v prístavoch – aktuálnu ponuku nájdete na www.costacruise.com. Fakultatívne výlety možno rezervovať s predstihom na webe lodnej spoločnosti pod odkazom „Already booked“ s číslom rezervácie plavby alebo na lodi v cestovnej kancelárii, umiestnené v blízkosti recepcie.
* Nápoje (v cene sú iba nápoje z nápojových automatov na horných palubách, ktoré sa ponúkajú po celý deň, okrem večera)
* Cestovné poistenie na celý zájazd odo dňa odchodu z ČR / SR až do návratu; na želanie možno zaistiť taktiež poistenie proti stornu zájazdu
* Telefón a internet (cena je 0,4 EUR / min satelitné spojenie, na lodi je signál talianskeho mobilného operátora TIM)
* Servisný poplatok ktorý je automaticky naúčtovaný ku koncu plavby (podľa dĺžky plavby, u 7 nočné plavby je servisný poplatok 7 EUR / os / noc)
* Príplatok za využitie 2-lôžkovej kajuty jednou osobou vo výške 80% ceny
* Osobné výdavky na lodi (kasíno, duty free shopy, fotoslužby atď)
* Nadštandardné služby ako napr kúpeľné procedúry, masáže, kadernícke služby, čistenie a žehlenie odevov, zdravotnícke služby
* Večere a la carte pripravované slávnymi šéfkuchári a podávané v klubovej reštaurácii (cena cca 25 EUR / osoba)


Poskytované zľavy:

* 3. / 4. osoba v kajute za 305 EUR / osoba
* 3. / 4. dieťa do dovŕšenia 18 rokov v kajute s dvoma dospelými za 115 EUR / osoba
* Počet kajút v akčnej ponuke je limitovaný, prosím, informujte sa v CK, či je akčná ponuka stále platná
* Lodné spoločnosť si vyhradzuje právo zmeny ceny


Všetky ďalšie ponuky nájdete TU.


Kontaktujte nás