Orbix

Bussiness travel


KOMPLEXNÁ PONUKA SLUŽIEB

Orbix zaistí kompletnú organizáciu služobných ciest. Dlhoročná znalosť leteckej dopravy spoločne s využívaním najnovších technológií pre cestovný ruch prinášajú spoločnostiam, ktoré naše služby využívajú, benefity vo forme významných finančných a časových úspor.

Akciové ceny leteniek

Lety do celého sveta z najbližších európskych miest - Prahy, Brna, Viedne, Bratislavy, Budapešti...

Špeciálna ponuka

Doprajte si dovolenku, ktorú Vám budú závidieť.

Ubytovanie

Ubytovanie zaisťujeme v dvoj až päťhviezdičkových hoteloch, zaistíme ako ekonomickú, tak aj reprezentatívnu variantu bývania.

Poistenie

  • BusinessStorno
  • Poistenie batožiny
  • Poistenie zodpovednosti za škodu
  • Úrazové poistenie
  • Poistenie stornovacích poplatkov atď...

Zaistenie víz

Vybavenie víz do zahraničia a ich doručenie poskytujeme k rezervovaným letenkám zadarmo, víza môžete samozrejme požadovať aj bez zakúpenia letenky.

Prenájom áut

Aj po vystúpení z lietadla si zaslúžite najvyšší možný komfort. Zaistíme vám prenájom vozidiel, spolupracujeme s poprednými európskymi a svetovými autopožičovňami.

Cestovné lístky

Zaistíme vám autobusové, vlakové a lodné lístky, súčasne poskytneme bezplatne informácie o spojoch a tarifoch dopravcov.

Aerotaxi

Vieme, že v businesse platí dvakrát viac než inde, že čas sú peniaze. Preto v našej ponuke nájdete taktiež exkluzívnu dopravu súkromnými lietadlami.

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy v zahraničí môžu byť účinným prostriedkom k zvyšovaniu konkurencieschopnosti vašej spoločnosti, rovnako tak môžu slúžiť k odmeňovaniu vlastných zamestnancov.

Incentiva a firemné akcie

Incentívne cesty sú významným nástrojom managementu pre budovanie dobrých vzťahov vonku aj vnútri spoločnosti. Cesty s odborným programom sú daňovo uznatelným výdajom.

Outsourcing kancelárií

Orbix vám ponúka jedinečnú možnosť prenájmu kancelárií či jednacích miestností podľa vašich potrieb. Naše služby môžete využít vo viac ako šesťdesiatich krajinách sveta, v ktorých aktuálne pokrývame cez 950 lokalít.